TEKLİFİSTE

Kariyer

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

"İşlere farklılık getirmek yetenekli ve tutkulu kişilerin başarısıdır."

 

Belki de özel hayatımızdan daha fazla zamanı iş hayatımızda harcıyoruz. Ailemizden, sevdiklerimizden, kendimize ayıracağımız vakitlerden daha çok iş arkadaşlarımızla beraber vakit geçiriyoruz. Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD olarak bu durumun farkında olmamızdan dolayı sadece ekip arkadaşlarımız ile değil, onların aileleri ile de sıkı bir ilişki içerisindeyiz. Sıradışı tasarımların ortaya çıkmasında ekibin bütünlüğüne inanırız.

 

Yoğun çalışma ortamında ekibimizin dinlenmesine olanak vermek için iki haftada bir ekibimizden bir kişi cumartesi günü çalışmamaktadır. Belki de çok az firmada olan bu uygulama sayesinde ekip performansı üzerinde pozitif artışlar olduğunu gördük ve bu şekilde bir çalışma prensibi edindik.

 

Ekipçe gittiğimiz piknikler, makarna kursları, bowlig turnuvaları, akşam yemekleri, halı saha maçları gibi rutin sosyal aktivitelerimizi de ihmal etmemekteyiz. Bunların yanında ofis içerisinde rahat bir çalışma atmosferi sağlayarak çalışanlarımızın keyifli ve eğlenceli bir şekilde üretim yapmasını sağlamış, bu zamana kadar alışagelmiş katı çalışma şartlarını ortadan kaldırmış olduk.

Siz de Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olan ASD ailesine katılmak ve tutkularınızı ASD Kültürü ile harmanlamak istiyorsanız CV'nizi ik@asd.web.tr adresine gönderebilirsiniz. Belki de gönderilen bir form ile başlar en büyük aşklar...