TEKLİFİSTE
Web Tasarım

Doğru ajans, kartınızı gururla vermenizi ve “Detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.” demenizi sağlar.

 

Web sitesi tasarım ile başlar, mobil uyumla ve stabil çalışma ile sona erer. Tüm bu düzenlemeleri size profesyonel anlamda sunmaya hazırız. Bizden hemen teklif isteyebilirsiniz!

 

Günümüzde insanların teknolojiye olan merakı, şirketleri, teknolojiyi yakından takip etmeye zorlamaktadır. Web sayfanızı ziyaret edenler, şirketinizi öncelikle web sitenizin tasarımıyla değerlendirir. İçerikle birlikte dış görünüşün de önemli olduğu günümüzde, web sitenizi ziyaret edenlerin sizi nasıl tanıyacağı, ekranda ne gördüğü ile ilişkilidir. Web siteniz sizin vizyonunuzu ve kalitenizi yansıtır.

 

Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD, tasarımı için özgün, seçkin ve amaca uygun güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapar. Tasarıma, verilmek istenen mesajı ve bilgileri estetiği ve tekniği harmanlayarak mükemmel bir uyum içerisinde sizlere sunar. Arama motoru sorgularında üst sıralarda bulunmanız için çalışan Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD, SEO uyumlu, her cihazda en iyi görünümü yakalamak için responsive (uyumlu) tasarımlar ile çalışır.

 

Responsive Tasarım

 

Günümüz kullanıcılarının %48’i mobil tarayıcıları kullanmaktadır. Tüm mobil aygıtlarında sitenizin sağlıklı görüntülenebilmesi çok önemlidir. Sitenizin tüm mobil aygıtlara uyumlu olması ve stabil çalışması, kullanıcılarınızın sitenizden sağlıklı faydalanmasını sağlar. Bu da kazancınızın artmasını, dolayısıyla markanızın kullanıcılar karşısında iyi bir imaj sergilemesini sağlar. Responsive tasarıma sahip bir site için bizden hemen teklif isteyebilirsiniz!

 

SEO (Arama Motoru Optimasyonu)

 

Bir sitenin Google dostu olarak kodlanmış olması ve Seo önergelerine uygun olarak hazırlanmış olması çok önemlidir. Seo puanı yüksek bir site Google sıralamalarında üst sıralarda yer alacaktır site ziyaretlerini artıracaktır. Bu durum da size yeni müşteri kazandıracaktır.

 

Biz sitenizi Google dostu olarak hazırlıyoruz. Ayrıca organik backlink çalışmaları ile sitenizi Google indekslerinde üst sıralara taşıyoruz. Seo hizmetlerimiz konusunda bizden hemen teklif isteyebilirsiniz!

 

Projelerinizi Nasıl Tamamladığımız Hakkında Bilgi Edinin

 

Teslim edilen projeler bizlerde emin ellerdedir. Herkes kendi projesinin ne aşamada ve ne durumda olduğunu merak eder ve bizler de sizden aldığımız bu emaneti en layığıyla yerine getiririz. Peki bunu nasıl yaparız? Aşamaları nelerdir?

 

Dinleriz

İlk olarak müşterimizin amaçlarını, isteklerini ve geleceğe yönelik planlarını ve hedeflerini dinleyerek işe başlarız.

 

Analiz Ederiz

Markayı veya firmayı dışarıdan ve içeriden en geniş bakış açılarıyla analiz ederek en iyi pazarlama argümanlarının hangisi olduğuna karar veririz.

 

Düşünürüz

Seçilen argümanları nasıl, nerede, ne zaman ve hangi sıklıkla kullanacağımız konusunda en iyi sonuca ulaşıncaya kadar düşünür, bu düşünceleri kendi bünyemizde demlemeye bırakırız.

 

Tasarlarız

Daha sonra amaca en uygun ve mesajı en iyi şekilde verebilecek tasarımları hazırlarız. Seri üretim anlayışı yerine butik üretim anlayışını tercih ederek sağlıklı üretim yaparız.

Raporlarız

Dijital ortamlara salıverdiğimiz fikirlerin istatistiksel raporlarını tutar, analizini yapar ve müşterimizle paylaşırız.

 

Takip Ederiz

İşlerin tesliminden itibaren büyümesini gururla izleriz. Başlamış olduğumuz ilişkiyi sonsuz aşk ve sevgi içerisinde devam ettiririz ve gülen yüzlü bireyler kazanırız.