TEKLİFİSTE
E-Ticaret Çözümleri

ASD Creative & Interactive, firmanızın e-ticaret yatırımlarından maksimum kârı elde etmesini amaçlar. Responsive yani tüm cihazlarda sorunsuz çalışan web sitesi ile hem prestijiniz hem de gelirleriniz katlanır. Sitenizi arama motoru optimizasyonu yani SEO uyumlu olacak şekilde tasarlayarak üst sıralara taşınmanıza yardımcı olur. Her biri alanında uzman takım arkadaşlarımız, müşterilerin size daha kolay ulaşması için yaratıcı ve stratejik bir şekilde teknolojiyi kullanır.

Online Mağazanız 7/24 Açık Olsun!

E-Ticaretin ana hedefi, ticari işlemlerin internet üzerinde en basit, hızlı, verimli ve güvenli şekilde yapılmasıdır. Ürün ve hizmetlerin müşteriye sunumu, siparişin basit adımlarla gerçekleşmesi, ödeme işlemlerinin kolay ve güvenlik içinde olması ve ürün ya da hizmetin en hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması e-ticaretin temelini oluşturur. Kısacası e-ticaret, bir şirketin iş yapma imkanlarını bulunduğu şehir veya kapı müşterisi formatından çıkararak, 7/24 kesintisiz hizmet sunumu içinde tüm dünyaya sunmasıdır.

En Uygun SEO Çalışması ile Hedef Kitlenizi Iskalamayın!

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri Google’da arayan ziyaretçilerin siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlamak, ancak doğal ve etkili sonuç veren SEO çalışmalarıyla mümkündür. Gelişen algoritmalara karşı anlık çözüm üreten ve Google partneri olan ASD,  e-ticaret alanında faaliyet gösteren siteleri arama motorlarında daha görünür kılmak adına etkili çalışmalara imza atmaya hazır durumdadır.