TEKLİFİSTE
Mobil Uygulamalar

Son yıllarda mobil Web’in yanında, mobil uygulamalar da müşterilerin ilgisini çekmek için cazip platformlardan birisidir. İnsanlar ellerindeki akıllı cihazların market havuzuna girerek yeniliklere göz atarken, dikkat çekici tasarlanmış bir uygulama ikonu ilgilerini çeker. Yalnız büyük firmalar değil, küçük firmalar da son zamanlarda mobil trendleri yakından takip edip, mobil Web sitesinden daha fazlasına ihtiyaç duyduklarının farkına varmaya başladılar. Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD Creative & Interactive geliştirdiği mobil uygulamalarla, tüm müşterilerinizin size daha rahat ulaşması için teknolojiyi ve yaratıcılığı etkin kullanır.

İhtiyaca Özel Android ve IOS Aplikasyonlar

Kurumun özel ihtiyaçları için çözüm bulması, işlerini yürütebiliyor olması için de özel çözümler geliştiriliyor. Öncelikle ihtiyaçlar net olarak tanımlanıyor, projelendirilerek hayata geçiriliyor, hayata geçtikten sonra da bakım ve yeni taleplerin geliştirilmesi ile uygulamalar canlı tutuluyor.

Kurumsal Mobil Uygulamalar

iOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.

Sosyal İçerikli Mobil Uygulamalar

Sosyal ihtiyacı karşılayacak nitelikteki fikirlerinizi mobil dünyasında hayata geçiriyoruz. Alışveriş, eğlence, müzik, fotoğrafçılık, video, araçlar, verimlilik, haber, yaşam, tarım, çocuk, aile, seyahat, sağlık, haberleşme, kişisel, medya, tıp, ulaşım, oyun, spor, finans, ticaret, iş, kitap, eğitim gibi bir çok alanda uygulamalar geliştiriyoruz.