TEKLİFİSTE
Sosyal Medya Yönetimi

Akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal medya, insanların markanız hakkında en kolay bilgi edinebileceği platform hâline gelmiştir. Markayı araştırırken boş, kullanılmayan, terk edilmiş, kendi kaderine bırakılmış gibi duran bir sayfanın karşınıza çıkması, markanın imajını zedeler. İş dünyası için sosyal medya kullanımı artık bir gereklilik hâlinden çıkarak âdeta bir zorunluluk hâline gelmiştir.

Bir günde 500 milyon tweet 4,5 milyar like!

Her gün sosyal medya, internete inanılmaz büyük veri akışı sağlar. Twitter’da 500 milyon Tweet, Facebook’ta 4,5 milyar Like ve Instagram’da 95 milyon fotoğraf ve video yüklemesi gerçekleşir. Bütün bu bilgi, potansiyel müşterilerinizin kim olduğu, nerelerde vakit geçirdiği ve ne hakkında konuştuğu hakkındadır.

 

Sosyal medya kullanmak, sitenizin trafiğini ve etkileşimini arttırdığı gibi arama motoru sonuçlarında da görünür kılar.

 

Sosyal medya, müşterilerle iki yönlü iletişim kurmak için de iyi bir fırsattır. Yalnızca, firma müşterisi hakkında bilgi edinmekle kalmaz, müşteri de üretim süreçlerine görüş bildirerek dâhil olur. Paylaşımlara verilen tepkiler, hangi ürünün ön plana çıkartılması gerektiği ve neyin beğenildiği konusunda birer ipucudur.

 

Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olan ASD, markanızın ihtiyacı olan Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarını optimal seviyede kullanarak sizi görünür ve ulaşılabilir kılar.

 

“İçerik Kraldır”

Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olan ASD Creative & Interactive, özgün ve amacına uygun içeriklerle markanızın sosyal medyada fark edilebilir kılarak Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarını ihtiyaca uygun kullanır ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlar.