TEKLİFİSTE
Marka Kimliği Oluşturma

Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olarak, firma kuruluşundan itibaren Kurumsal kimlik oluşturulmasında , markanın yaratılmasından tutun marka tescili ,logo hazırlanması, antetli kağıdından fatura hazırlanmasına kadar sürecin içindeyiz. Ayrıca Güncel Markanız ile ilgili danışmanlık, reklam ve organizasyon hizmetleri de veriyoruz. 

Müşteri Üründen Önce Markaya Erişir

Marka, ürünlerin bir nevi ön izlemesi, zihinde oluşan ilk izlenimlerdir.  Markaya güvenen müşteri uzun süreli, sadık bir müşteri olur. Marka kimliği, markanın diğerlerinden farklılığını ve üstünlüğünü sağlar. İtibar yönetimi açısından internet ortamındaki PR çalışmaları geleneksel yöntemlerin önüne geçmiş durumdadır. İnsanların kararlarını artık, internette araştırma yapmadan vermemeleri markanın internetteki varlığı açısından önemlidir.

Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya

Artık, bir kişinin bile söylediği şey, binlerce insan tarafından duyulabilir hâle gelmektedir. Markanızın itibarını kontrol altına almak için tüm online araçları, web sitenizi, sosyal medyayı etkin kullanmak önemlidir. Kısacası itibar yönetimi yapmak, markalar için kaçınılmaz hâle gelmiştir. İşte bu noktada Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olan ASD Creative & Interactive, markanızın itibarı için gereken dijital çözümleri üretir ve uygulamaya koyar.