TEKLİFİSTE
İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığının televizyondaki, radyodaki, billboardlardaki ve el ilanlarındaki reklamlardan bir üstünlüğü vardır: hedeflediği kitleye tam isabet ulaşabilmesi. İnternet reklamlarının, arama motorlarında araştırdıklarımıza göre, kişiye özel yayınlandığını, internet kullanan herkes bilir. Bunun yanında, reklamları görmezden gelmek, geleneksel reklamcılık yöntemlerine göre internette daha zordur.

 

Bütün bu artılarının yanında bir de uygun fiyatlı olması, internet reklamlarını vazgeçilmez yapmaktadır. Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması olan ASD Creative & Interactive, internet reklamlarınızı, uzman kadrosuyla, sizin için en uygun seçenekleri değerlendirerek olabilecek en büyük kitleye ulaşmanız için tasarlar. 

Arama Motoru  Reklamları

Arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi minimum seviyede tutuyoruz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst düzey verimliliği sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Tecrübeli ekibimiz ile sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir, hedef kitlelere sosyal medyada ulaşır, sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturur, bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.