TEKLİFİSTE

Eskişehir Web Tasarım

Eskişehir'de ASD Tasarım

2003 yılında Eskişehir’de web tasarım hizmeti sağlayarak başladığımız yolculuğumuz 2016 yılında bambaşka bir çehreye bürünmüştür. Web tasarım hizmetinin yanı sıra e-ticaret siteleri, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, IOS ve Android mobil aplikasyonlar, sosyal medya yönetimi, marka itibar yönetimi ve viral kampanyalar, hizmetlerimizin en önemlilerindendir.

 

Eskişehir’de web tasarım firmalarının verdiği hizmetlerin dışına çıkarak farklı bir müşteri ilişkileri sistemi geliştiren Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD, “Vip Müşteri Hizmetleri” ile müşterilerine özel bir hizmet sunmayı hedeflemiştir.

“Çok müşteri, çok kazanç” felsefesinden ziyade, “Kazanan müşteri kazanan ajans” felsefesi ile ajansımız Eskişehir’de hizmet verme devam etmektedir. Web Tasarım çalışmaları sırasında müşteri beklentilerini iyi tespit etmek ve hayatında belki birkaç kez web sitesi tasarımı yaptıracak müşterimize bu deneyimi keyifli hale getirmek en önemli kriterlerimizdendir.

 

Günümüz dünyasında “Dijital”in çok büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu doğrultuda mobil uygulamalar, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız araçlara dönüşmüştür. Gerek IOS aplikasyonlar gerekse Android aplikasyonlar Eskişehir’de de yaygınlaşmıştır ve yaygınlaşmaya da devam etmektedir. Firmamız mobil aplikasyonların tasarlanması ve kodlanması sürecinde profesyonel ajans hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

 

Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise Eskişehir firmalarının kurumsal kimlik tasarımı ve katalog tasarımı konusu… Logo, katalog ve kurumsal kimlik konusundaki eksiklerini tespit eden Eskişehir web tasarım ve İstanbul web tasarım firması ASD, bu hizmetleri alanında uzman kadrosu ile sağlamaktadır.

Eskişehir domain ve hosting hizmetleri ve server-sunucu kiralama hizmetleri de sunan firmamız, bünyesinde yüzlerce firmanın alan adı ve hosting hesaplarını barındırarak, sunucu kiralama hizmetlerini de sağlamaktadır.

 Sosyal medya hesap yönetimi konusunda Eskişehir’de birçok firmanın sosyal medya ajanslığı hizmetini yürüten firmamız başarılı projelere imza atarak markaları rakipler karşısında optimal seviyede konumlandırır.